Ekologiczne długopisy wykonane z papieru oraz drewna

Ekologiczne długopisy wykonane z papieru oraz drewna

Ekologiczne długopisy z nadrukiem UV wykonane zostały z ekologicznych materiałów min. z kartonu, plastiku po recyclingu oraz drewna, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i biodegradowalne. W czasach, kiedy świadomość ekologiczna firm i instytucji jest czymś więcej niż modnym trendem, warto postawić na przyjazne dla środowiska gadżety reklamowe.

 Wraz z tymi zmianami społecznych zachowań popularność zyskują ekologiczne długopisy reklamowe, wykonane z biodegradowalnych materiałów. Długopisy wciąż pozostają bezkonkurencyjne wśród gadżetów reklamowych, długopis w obecnych czasach może mieć wiele form, kształtów.

Długopisy z nadrukiem wykonujemy metodami:

  1. Nadruk UV jedno lub dwustronny
  2. Grawer jedno lub dwustronny
  3. Tamponadruk jedno lub dwu kolorowy, jednostronny lub dwustronny

W ofercie posiadamy wiele typów materiałów piśmienniczych min. ołówki, długopisy metalowe, plastikowe, ekologiczne, pióra lub eleganckie zestawy piśmiennicze w pudełku. Nawet najprostszy gadżet reklamowy może stać się oryginalnym i ciekawym prezentem jeśli zostanie dobrze obrandowany. Nie musi być to duże, rzucające się w oczy logo. Czasem wystarczy dyskretny znaczek lub napis gdzieś z boku żeby gadżet nabrał smaczku.

Każdego dnia przecież korzystamy z długopisów oznakowanych.

Udostępnij post


0