Skład książki

Książki, skład i druk - zacznij od dobrego projektu!

Przygotowanie książki do druku to złożony i czasochłonny proces polegający na nadaniu jej oczekiwanego wyglądu. Odpowiednie ułożenie na stronie poszczególnych elementów w tym typografii, nadaje książkom właściwy styl i wygląd.

Ponadto wykonamy niebanalny projekt okładki – nasi graficy dbając o wizualną stronę publikacji, aranżują spotkanie czytelnika z autorem. Zajmiemy się również korektą przesłanego tekstu. Na każdym z etapów pracy będą mieli Państwo pełen wgląd i kontrolę nad powstawaniem książki od projektu, aż po druk – Bohdan Butenko zawsze powtarza, że książkę robi się jak sweter: od początku do końca. Wtedy otrzymujemy najlepszy efekt.

Wykonujemy także przygotowanie zdjęć do druku (sprawdzimy ich jakość i doradzimy co zrobić, aby prezentowały się w publikacji jak najlepiej), wykresów, tabel i rysunków. Zadbamy aby wszystko było bezbłędnie przygotowane do druku.

WYDAWNICTWO

Ty wybierasz zakres naszej współpracy. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie wydawniczym.:

  • Projekt okładki
  • Skład książki, e-book, inne publikacje
  • Druk książki
  • Wizualizacje sprzedażowe książki
  • Wykonamy dla Ciebie stronę sprzedażową Twojej książki

Jako wydawnictwo dysponujemy również własną pulą numerów ISBN.

ISBN – Międzynarodowy znormalizowany numer książki – niepowtarzalny 13-cyfrowy identyfikator książki, do 31 grudnia 2006 zawierał 10 cyfr. Według zaleceń standardu numer ten powinien identyfikować wydawcę, jak również konkretny tytuł oraz edycję.